PowerPack Off Canvas Cart
No products in the cart.
100% Secure Checkout!
Sepet 0

Kredi Kartı Güvenliği:

Pozitif Dijital Bilişim Tic. Ltd. Şti (“Şirket” ), Alıcılarla ürünleri bir araya getiren bir platformdur ve Alıcılara yönelik herhangi bir ürün veya hizmet satışı yapmamaktadır. Tarafınızca satın alınan ürünler,

Şirket üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Şirket üzerinden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde, Şirket güvenliğiniz için her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.

Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmemesi için gerekli önlemlerin alındığının taahhüdüdür.

Güvenlik amacıyla Şirket üzerinden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Şirket, kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.

Şirket’in, Satıcı ve/veya Ödeme Hizmet Sağlayıcıların sakladığı/saklayacağı bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure:

3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.

Şirket üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

İşbu Sözleşme, 16/08/2023 tarihinde yürürlüğe girecek ve bu tarih itibarı ile tüm kullanıcılar bakımından geçerli olacaktır.